Tervetuloa SKAy ry:n uusille nettisivuille! Sivustolta löydät tietoa yhdistyksestä ja kiinteistöarvioinnista itsessään.
Jäsen-osio on vain yhdistyksen jäsenille. Sieltä löytyvät mm. kansainväliset arviointistandardit, yhdistyksen säännöt, AKA-jäsenten vakuutusasiakirjat, pöytäkirjoja ja vanhoja jäsenlehtiä. Jäsenet saavat kirjautumisohjeet sähköpostilla, mutta mikäli tunnukset hukkuvat, ne saa yhdistyksen sihteeriltä. Ohjeet jäseneksi liittymiseen löytyvät Yhdistys-välilehdeltä. Tiesitkö, että yhdistyksessämme on myös yhteisöjäseniä? Nykyisten jäsentemme logot löytyvät niin ikään Yhdistys-välilehdeltä.

Kiinteistöarviointilehteä ei julkaista enää, vaan kirjoitukset ilmestyvät sivustollemme blogiin.

Ajankohtaista-osiosta löydätte tuoreimmat kirjoitukset, uutisia alalta, sekä tapahtumakalenterin. Kalenteri sisältää niin SKAY ry:n, kuin muiden alan vaikuttajien tapahtumia. Mikäli haluatte tapahtumanne lisättäväksi kalenteriin, olkaa yhteydessä sihteeriin.

Otamme mielellämme palautetta ja kehitysehdotuksia vastaan!